0

هیچ محصولی یافت نشد.

درباره بیکو

بیکو بستر تخفیف و خرید گروهی در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد «حس خوب هیجان» در خرداد سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. بیکو بستری است برای ارائه تمامی انواع محصولات مورداستفاده در زندگی روزمره.انواع کالاها و محصولات متنو باتخفیف های هیجان انگیز.
هدف ما در بیکو ارائه بهترین کالاها با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان‌پذیر شده است.
 چشم‌انداز و مأموریت
هدف ما در بیکو تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر تجارت و تبلیغات در ایران است تا با استفاده از راه‌کار معرفی جدیدترین‌ها در سطح کشور و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی تمامی صاحبان کسب‌وکار با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در بیکو بزرگ‌ترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.
 
ارزش‌های بیکو
مشتری، مشتری و مشتری
از روز اول در بیکو هدف ما این بوده که بتوانیم مشتریان خود را راضی نگه داشته، سرویس و خدماتی مناسب به ایشان ارائه کنیم. هر روز تیم عملیاتی و پشتیبانی بیکو به دنبال بهتر کردن راه‌کارهای خود در این حوزه هستند تا همواره کیفیت خدمات نوین خود را ارتقا داده و رضایت بیشتری به مشتریان خود ارائه کنند.
آدم‌های بزرگ شرکت‌های بزرگ را می‌سازند
ما به این جمله معتقدیم؛ به‌خصوص که بیکو شرکتی کارآفرین و در زمره معدود شرکت‌های موفق و بزرگ حوزه تجارت الکترونیک در ایران است. بیکو خانه افراد فعال، باذوق، متفکر، توانمند و کسانی است که می‌دانند و می‌توانند بسازند و رشد دهند. سعی می‌کنیم در این حوزه سردمدار باشیم و محیطی مناسب و باذوق و خلاقیت ایجاد کنیم.
زندگی با هیجان بیشتر
زندگی روزمره همان‌طور که از اسمش پیداست به‌اندازه کافی یکنواخت است. ما در بیکو وظیفه خود می‌دانیم این فضا را تغییر دهیم. هرروز می‌گردیم و می‌گردیم و می‌گردیم تا در این کشور بزرگ از جدیدترین محصولات به شما پیشنهاد دهیم. با ما از یکنواختی رها شوید